Videa ze zápasů

05.11.2018 18:25

TJ Jiskra Martínkovice - SO Mezilesí

STŘELCI: 11. Škoda Pavel, 27. Holý Milan - 45. Mihálik Lukáš, 61. Kindl Jakub, 77. Kindl Jakub

Záznamy ze zápasu

TJ Jiskra Martínkovice - SK Babí

Nováček z Martínkovic opět ukázal, že v domácím prostředí se nebojí vůbec nikoho. Na favorita z Babí se vrhl hned od úvodní minuty a po čtyřech minutách hry už díky Brožkovi vedl 1:0. Hosté se však brzkou brankou nenechali vykolejit, a v 16. minutě se dočkali díky Hronovi vyrovnání na 1:1. Domácí si však ještě do poločasu vzali vedení zpátky. Deset minut před přestávkou vrátil jednogólový náskok Martínkovicím Kindl. Hostující Svoboda však v 66. minutě rozhodl o tom, že se body budou dělit – 2:2.

Fakta - branky: 4. Brožek, 36. Kindl – 16. Hron, 66. Svoboda. Rozhodčí: Krejska. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 2:1.